Bioinformatyka: Różnice pomiędzy wersjami

Z Leksykon NIZP-PZH
Skocz do: nawigacja, szukaj
(Utworzono nową stronę "'''Bioinformatyka''' - dziedzina nauki zajmująca się rozwiązywaniem problemów biologicznych narzędziami matematycznymi i informatycznymi. W Toksykogenomika|toksyk...")
 
 
Linia 1: Linia 1:
'''Bioinformatyka''' - dziedzina nauki zajmująca się rozwiązywaniem problemów biologicznych narzędziami matematycznymi i informatycznymi. W [[Toksykogenomika|toksykogenomice]] analizuje i wizualizuje uzyskane informacje biologiczne w formie umożliwiającej ich interpretację. Ang.: '''''Bioinformatics'''''
+
'''Bioinformatyka''' - dziedzina nauki zajmująca się rozwiązywaniem problemów biologicznych narzędziami matematycznymi i informatycznymi. W [[Toksykogenomika|toksykogenomice]] analizuje i wizualizuje uzyskane informacje biologiczne w formie umożliwiającej ich interpretację.
 +
 
 +
Ang.: '''''Bioinformatics'''''

Aktualna wersja na dzień 12:35, 20 lut 2018

Bioinformatyka - dziedzina nauki zajmująca się rozwiązywaniem problemów biologicznych narzędziami matematycznymi i informatycznymi. W toksykogenomice analizuje i wizualizuje uzyskane informacje biologiczne w formie umożliwiającej ich interpretację.

Ang.: Bioinformatics