Certyfikat BRC: Różnice pomiędzy wersjami

Z Leksykon NIZP-PZH
Skocz do: nawigacja, szukaj
(Utworzono nową stronę "'''Certyfikat BRC''' - dokument wydawany przez europejskie jednostki certyfikujące, w tym przez PCBC, na zgodność z wymaganiami dotyczącymi wyrobów dopuszczonyc...")
 
 
Linia 1: Linia 1:
'''Certyfikat BRC''' - dokument wydawany przez europejskie jednostki certyfikujące, w tym przez [[PCBC]], na zgodność z wymaganiami dotyczącymi wyrobów dopuszczonych do sprzedaży w sieciach handlowych opracowanymi przez [[BRC]]. Obecnie wymagania te dotyczą jakości środków spożywczych i opakowań do żywności. Producenci i importerzy, którzy chcą sprzedawać swoje produkty w sieciach handlowych muszą posiadać certyfikaty na zgodność z wymaganiami BRC. Ang.: '''''BRC certificate'''''
+
'''Certyfikat BRC''' - dokument wydawany przez europejskie jednostki certyfikujące, w tym przez [[PCBC]], na zgodność z wymaganiami dotyczącymi wyrobów dopuszczonych do sprzedaży w sieciach handlowych opracowanymi przez [[BRC]]. Obecnie wymagania te dotyczą jakości środków spożywczych i opakowań do żywności. Producenci i importerzy, którzy chcą sprzedawać swoje produkty w sieciach handlowych muszą posiadać certyfikaty na zgodność z wymaganiami BRC.
 +
 
 +
Ang.: '''''BRC certificate'''''

Aktualna wersja na dzień 12:16, 20 lut 2018

Certyfikat BRC - dokument wydawany przez europejskie jednostki certyfikujące, w tym przez PCBC, na zgodność z wymaganiami dotyczącymi wyrobów dopuszczonych do sprzedaży w sieciach handlowych opracowanymi przez BRC. Obecnie wymagania te dotyczą jakości środków spożywczych i opakowań do żywności. Producenci i importerzy, którzy chcą sprzedawać swoje produkty w sieciach handlowych muszą posiadać certyfikaty na zgodność z wymaganiami BRC.

Ang.: BRC certificate